Par mums

Pievēršoties pašizaugsmei, kas ietvēra ne tikai izglītību un biznesu, bet arī garīgo pusi, man (Samantai - Adorarte radītājai) parādījās interese par ēteriskajām eļļām. Pavisam nejauši Facebook pamanīju ēterisko eļļu meistarklasi, uz kuru uzreiz pieteicos. Todien tik ļoti apņēma ēterisko eļļu enerģija, ka tieši tajā pašā dienā tika atrasts viss, kas nepieciešams, lai uzsāktu veidot ēterisko eļļu maisījumus. Kopš tās dienas kļuva skaidrs, ka jārada produkts, kas pacels gan mūsu garu, gan uzlabos fizisko pašsajūtu.

Un tā 2020.gadā radās Adorarte. Adorarte ir jauns Latvijas uzņēmums, kas ražo ēterisko eļļu maisījumus ar nolūku aktivizēt cilvēku pašdziedināšanās procesus, izmantojot augu spēku. Sākotnēji misija bija palīdzēt tieši sievietēm pievērsties sev, izzināt sevi un savas emocijas, izprast savas rīcības un pieņemt tās, mainot to, kas vairs nekalpo. Laikam ejot, sapratu, ka arī vīriešiem tas ir tikpat aktuāli, cik sievietēm un esmu ceļā uz ēterisko eļļu maisījumu izveidi tieši vīriešiem.

Mans mērķis ir radīt apzinātāku pasauli, kur cilvēki izprot savas sajūtas, apzinās, ka viss sākās ar viņiem pašiem un savas dzīves kvalitāti varu ietekmēt tikai es pats.

Ēteriskās eļļas tiek iegūtas no augiem, kas pietuvina mūs dabai, apreibina no burvīgās smaržas un arī to izvēle daudz pastāsta par mūsu emocionālo stāvokli. Esmu par kvalitāti, tāpēc mani klienti var būt droši, ka produkti, kurus izmantos, ir ar 100% autentiskām ēteriskajām eļļām no francijas un austrālijas. 

Lai nodotu ēterisko eļļu vērtību tālāk, vadu arī meistarklases un aromdiagnostiku, kur iespējams izzināt sevi caur smaržu. Tieši pēc smaržas var noteikt, kas cilvēkam fiziski vai emocionāli traucē virzīties tālāk uz priekšu dzīvē. Zināšanas ieguvu Latvijas aromterapijas un konsultāciju centrā Larēna, tomēr visvairāk apguvu pašmācības ceļā.

Ēteriskās eļļas ir mans palīgs ikdienā, lai es atgrieztos pie mana iekšējā “es” un neapmaldītos šajā ātrajā, notikumiem bagātajā pasaulē. Kā ir ar tevi?