PAR ADORARTE

Noslēdzoties divu gadu ilgiem eksperimentiem, nosaukuma maiņai, produktu testēšanai, neveiksmēm, kas ik pa laiciņam lika sapurināties, bet vēlāk ar prieku atskatīties, ka tikts tam pāri, pamazām sākas jaunu ideju attīstības posms. Noteikti zināt teicienu, ka "trīs lietas, labas lietas". Manā gadījumā tās vienmēr ir divas - lai ko darītu, otrā reize būs veiksmīgā! Kāpēc es to stāstu? Jo šis jau ir otrais starts, kas nozīmē, ka nevar neizdoties.

Pievēršoties pašizaugsmei, kas ietvēra ne tikai izglītību un biznesu, bet arī garīgo pusi, uzsāku interesēties par ēteriskajām eļļām. Pavisam nejauši Facebook ieraudzīju meistarklasi, uz kuru uzreiz pieteicos. Tur gan radījām smaržas, kas bija mans sākotnējais nodoms – radīt smaržas. Todien tik ļoti mani apņēma ēterisko eļļu enerģija, ka tieši tajā pašā dienā atradu visu, kas nepieciešams, lai uzsāktu veidot ēterisko eļļu maisījumus. Kopš tās dienas sapratu, ka vēlos radīt ko skaistu, kas pacels gan mūsu garu, gan uzlabos fizisko pašsajūtu. Vairāk koncentrējos uz sievietēm, tajā laikā bija aktuāla sevis iemīlēšanas tēma, vēlējos, lai mani produkti ir palīgs pievērsties sev, izzināt sevi un savas emocijas, runāt ar savu ķermeni, izprast savas rīcības. Un šajā jautājumā, manuprāt, vislabāk var palīdzēt kaut kas ļoti
tuvs un tā ir daba. Ēteriskās eļļas tiek ražotas no augiem, kas pietuvina mūs dabai, apreibina no burvīgās smaržas un arī to izvēle daudz pastāsta par mūsu emocionālo stāvokli. Izzinot to visu, novadīju savu pirmo ēterisko eļļu meistarklasi!

Par ķermeņa kosmētiku ir cits stāsts! Lai arī mums Latvijā ir vislabākie kosmētikas ražotāji, tieši mana āda nespēja pierast ne pie viena produkta. Laika gaitā sapratu, ka vienkārši jāmēģina kaut kas izgatavot pašai. Testējot sastāvdaļas, atradu sev piemērotākās un savu rezultātu vēlos piedāvāt arī Jums!

Ja vēlies izmēģināt produktus klātienē, satikt mani un manus palīgus, droši seko līdzi Adorartei un satiec mūs tirdziņos!